معرفی و بررسی کشتی TI Class Supertankers

عجیبترین کشتی TI Class Supertankers

فهرست مطلب

پیش از این مطلب برای شما گفتیم که بزرگترین کشتی  های دنیا چه کستی هایی هستند از طرفی نیز برای شما گفتیم که حمل و نقل جاده ای با ابزار و ماشین آلات بسیار زیادی انجام میشود که یکی از جدیدترین های آنها را میتوان کامیون الکتریکی دانست.ما در ادامه این مطلب و پیرو بررسی بزرگترین کشتی های دنیا به معرفی کشتی TI Class Supertankers خواهیم پرداخت که از نظر ابعادی دومین کشتی غول پیکر دنیاست.همچنین به یاد داشته باشید که گروه صنعتی مبین کانتین به عنوان یکی از اصلی ترین گروه های صنعتی و فعال در حوزه کانتینر در ایران این افتخار را دارد که با ارائه خدمات بسیار زیادی از جمله خرید کانکس ، فروش کانکس و کانکس ویلایی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان خواهد بود.

کلاس TI سوپرداختها شامل کشتی های TI آفریقا ، TI آسیا ، TI اروپا و TI اقیانوسیه است ، جایی که “TI” به اپراتور استخر مخزن VLCC Tankers International L.L.C. اشاره دارد. این کلاس اولین ULCC ها (حامل های خام فوق العاده بزرگ) بودند که در ۲۵ سال ساخته شدند.

گروه صنعتی مبین کانتین این افتخار را دارد که با استفاده از برترین ابزار های دنیا و در اختیار داشتن برترین کادر کشوری به ساخت و تولید انواع سازه های پیش ساخته بپردازد.شما میتوانید در ادامه این مطلب و با کلیک بر روی لینک های زیر و یا مراجعه به بخش وبلاگ  و مقالات این سایت با دیگر خدمات این گروه آشنا شوید :

کانکس

کانکس ویلایی

ابعاد کشتی TI Class Supertankers

با جابجایی ، تناژ وزن (mass حجم محموله) و تناژ ناخالص (یک مقدار فرمول بر اساس حجم داخلی ، نه جرم) ، کشتی های کلاس TI فقط از Pioneering Spirit کوچکتر هستند.در مقایسه با کلاس TI ، کشتی های کانتینر کلاس کلاس Maersk Triple E طولانی تر هستند و حجم محموله بالاتری نیز دارند از جمله ظروف بالای عرشه.

بزرگترین کشتی قبلی ، ابرخودرو Seawise Giant ، در سال ۲۰۱۰ رها شد.

هر چهار تانکر نفت برای شرکت حمل و نقل Hellespont Group توسط شرکت مهندسی کشتی سازی و مهندسی دریایی Daewoo در Okpo ، کره جنوبی در ۲۰۰۲/۳ ساخته شد. در ابتدا این کشتی ها Hellespont Alhambra ، Hellespont Fairfax ، Hellespont Metropolis و Hellespont Tara نامگذاری شدند. در سال ۲۰۰۴ این کلاس به طور مشترک خریداری شد.

کشتی TI Class Supertankers

در سال ۲۰۰۴ ، Euronav NV ، صاحب کشتی بلژیکی و شرکای خود هر چهار کشتی را خریداری کردند. Hellespont Fairfax ، Hellespont Tara ، Hellespont Alhambra و Hellespont Metropolis به ترتیب به TI اقیانوسیه ، TI اروپا ، TI آسیا و TI آفریقا تغییر نام دادند

Hellespont Fairfax موضوع نمایش تلویزیونی کانال برتر Discovery Supplements ، قسمت “راه اندازی یک Leviathan — Hellespont Fairfax” بود.

هلپسپون متروپولیس در سال ۲۰۰۲ ۸۹ میلیون دلار هزینه کرد که به ۷۰۰ هزار ساعت کار مستقیم کار نیاز دارد

امکانات کشتی TI Class Supertankers

این کلاس که هر کشتی از یک HSD-Sulzer 9RTA84T-D بهره می برد که ۵۰۲۰۲۰ اسب بخار ترمز (۳۷۴۵۰ کیلو وات) را با سرعت ۷۶ دور در دقیقه تحویل می دهد ، دارای سرعت سرویس نسبتاً بالایی است (۱۶٫۵ گره ، ۳۰٫۶ کیلومتر در ساعت ، لادن ، ۱۷٫۵ گره ، ۳۲٫۴ کیلومتر در ساعت) در بالاست) ، که ظرفیت درآمد آنها را افزایش می دهد. شیلنگ های فولادی از حداقل کلاس استفاده می کنند.

این کشتی ها از قفل های کانال جدید پاناما گسترده تر هستند. آنها همچنین نمی توانند از طریق کانال سوئز تردد کنند مگر اینکه در یک سفر عالی قرار بگیرند.

کشتی TI Class Supertankers

پوشش های موجود در مخازن بالاست توسط دو ویژگی محافظت می شود ، سیستم تمام وقت شستشو دوبار که گاز بی اثر خشک تانک های بالاست را تأمین می کند ، همچنین با پوسته بالایی رنگ شده سفید نشان دهنده انرژی خورشید است. سیستم گاز بی اثر باعث افزایش ایمنی نیز می شود. پایین آمدن دمای بار نیز انتشار گازهای هیدروکربن را به حداقل می رساند.

گروه صنعتی مبین کانتین این افتخار را دارد که با استفاده از برترین ابزار های دنیا و در اختیار داشتن برترین کادر کشوری به ساخت و تولید انواع سازه های پیش ساخته بپردازد.شما میتوانید در ادامه این مطلب و با کلیک بر روی لینک های زیر و یا مراجعه به بخش وبلاگ  و مقالات این سایت با دیگر خدمات این گروه آشنا شوید :

خرید کانتینر

خرید کانکس

Rate this post
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *