فروش کانتینر با قیمت رقابتی

فهرست مطلب

کانتینر سازه ای بسیار مهم برای حمل و جابجایی انواع کالا میباشد،شاید برای بسیاری این یک مسئله مهم باشد که از چه نوع ابزاری برای انتقال کالاها استفاده میکنند.یکی از مهم ترین این ابزار ها را میتوان کانتین و یا کانتینر دانست که در دنیای امروز بسیار مورد استفاده قرار میگیرند.اما کیفیت و نوع ساختار این محصول همیشه مورد توجه بوده است.

یکی از شرکت هایی که به خوبی به ساخت و تولید این محصول پرکاربرد پرداخته است را میتوان گروه صنعتی مبین کانتین دانست که در تهران فعالیت میکند.این شرکت به بررسی و ساخت انواع کانیتن ،خرید کانتین و فروش کانتین میپردازد که شما مشتریان عزیز میتوانید در ادامه با دیگر خدمات این گروه صنعتی آشنا شوید.

نقش کانتینر در صنعت حمل و نقل

امروزه سیستم حمل و نقل جهانی تنها با استفاده از کانتینر می تواند به راحتی کالا و محصولات خود را در در مناطق مختلف جابجا کند. این سازه ها با ویژگی های منحصر به فرد و ابعاد متنوعی که دارند حمل و نقل انواع کالاها را امکان پذیر کرده اند.

از مهمترین ویژگی هایی که می توان برای این سازه عنوان کرد گنجایش قابل توجه و مقاومت آن در برابر شرایط محیطی مختلف و مقاومت در برابر آب می باشد. البته هر سال تکنولوژی های ساخت این سازه پیشرفته تر می شود و تغییرات اساسی در ساختار و ویژگی های آن ایجاد می شود که باعث بالا بردن کیفیت حمل و نقل می شود.

کانتینر چیست

کانتینر یک سازه مستکحم و ایمن است که با اسکلت فلزی ساخته می شود. این سازه ها در استانداردهای جهاتی تولید می شوند و در تمام دنیا برای بارگیری و انتقال اجناس و کالاهای متفاوت استفاده می شود. با پیشرفت تکنولوژی شاهد این هستیم که کاربری این محصول هم دستخوش تغییرات عمده ای شده و اگر قبلا کاربرد ان ها محدود به جابجایی چندین محصول خاص بود امروز ساختار آن ها به نحوی شده که تمام محصولات را می توان بدون هیچ مشکلی در مسافت های طولانی زمینی و دریایی جابجا کرد.

به طور کلی تغییراتی که در مفهوم گسترده و کاربردی کانتینر ایجاد شد جایگاه و موارد کاربرد این محصول را تحت شعاع قرار داد و باعث شده در حمل و نقل های دریایی و کشتیرانی بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.

نکات مهم در ساخت سازه

یکی از موضوعات مهم در ساخت سازه مقاومت است و اینکه خصوصیاتی در سازه به کار گرفته شود که علاوه بر استحکام و امنیت کافی، بارگیری و تخلیه مناسب و سریعی هم داشته باشد. سازه باید دقیقا متناسب با کاربردش و جایگاه مورد استفاده اش طراحی شود و باید طراحی آن از لحاظ سایز و گنجایش متناسب با محصولی باشد که بارگیری و جابجا می کند.

با رعایت این شرایط است که امکان بارگیری تمام محصولات وجود دارد. مثلا در برخی موارد لازم است که محصولات یخچالی و بهداشتی جابجا شوند که این محصولات باید در شرایطی که سیستم خنک کننده وجود دارد حمل شوند و یا اینکه بعضی محصولات شکل و اندازه ای متفاوت دارند پس لازم است سازه با توجه به محموله برگزیده شود.

انواع کانتینر

در صنعت حمل و نقل تجهیزات و ماشین آلات بارگیری متنوع هستند اما شرایط کانتینرها به نحوی است که بیشتر افراد خواهان انتقال محموله های خود با این سازه هستند. هر سازه با توجه به شرایط بکارگیری در صنعت طراحی می شود و در زیر به انواع آن ها اشاره می کنیم.

کانتینر 20 فوت

اگر بخواهیم یک نمونه معمولی از سازه را در صنعت حمل و نقل معرفی کنیم قطعا کانتین 20 فوت با ابعاد مناسب و امکانات ضد سرقت یک گزینه مناسب است چون قابلیت نگهداری و محافظت از محصولات را دارد. رایج ترین کاربردهای این کالا برای فروشگاه، کیوسک های خدماتی و سازه های مسکونی است.

کانتینر 40 فوت

این محصول با داشتن ویژگی هایی از قبیل ابعاد استاندارد و فضای خوبی می تواند گزینه مناسبی جهت بارگیری بهینه محصولات در صنعت حمل و نقل دریایی، هوایی و زمینی را در خدمت افراد مشغول در این حرفه قرار دهد و بازار فروش این محصول هم بیشتر در این صنایع است چون فضای لازم برای بارگیری تمام محصولات را دارد و می توان همه را به صورت کامل و یکپارچه بارگیری کرد. از امتیازات مثبت آن می توان به سرعت انتقال و عمل بارگذاری و سوار شدن روی جرثقیل نیز نام برد.

continer سر باز

همانطور که از نام سازه پیداست روباز هستند و فاقد سقف می باشند. و محتویاتی که داخل این سازه ها قرار داده می شود توسط یک پارچه برزنتی پوشانده می شود. این مدل کانتینر روباز بیشتر برای حمل کالاهایی استفاده می شود که ارتفاع زیادی دارند.

کانتینر تانکری

برای حمل و نقل مایعات به تمام نقاط کشور و حتی بین کشورها از سازه های تانکر دار استفاده می شود.

کانتینر یخچالی

این کالا انتقال تمام مواد فاسد شدنی و فریزری را امکان پذیر کرده است و در طول زمان جابجایی با داشتن سیستم خنک کننده قوی از آب شدن و فساد محصولات جلوگیری می کند. این مدل از سازه ها با داشتن عایق مناسب باعث جلوگیری از هدر رفتن انرژی می شوند. این سازه عایق دار در برخی از کشوره در صنعت حمل و نقل دریایی بسیار کاربردی است. چون در برای آب و طوفان مستحکم است و عایق بندی استاندارد مانع نفوذ رطوبت خارجی به داخل می شود.

continer حمل گاز

در صنعت گاز برای حمل گاز از این مدل سازه استفاده می شود. طراحی این سازه قدری حساس تر است و باید تمام مسائل ایمنی در آن ها رعایت شود. ساختار این محصول تحمل فشار بالا را دارد.

continer تهویه دار

مواد غذایی هم باید شرایط حمل و انتقال خاصی داشته باشند. اگر حمل و نقل با سازه پیش ساخته انجام شود لازم است که حتما از نوع تهویه دار باشد چون محیط خنک و خاصی برای سلامت مواد غذایی بخصوص سبزی و میوه بسیار مهم است.

ویژگی های کانتینر استاندارد

همانطور که در گفتیم هر کارنتیر و کانکس با ویزگی های خاصی طراحی و ساخته می شود و همین ویژگی ها هم باعث دسته بندی آن ها و انتقال مواد بخصوصی می شود. اصول استاندارد سازی یکی از مهمترین مسایلی است که باید در تمام مراحل اندازه، معیارهای مورد نظر کالا، خصوصیات فیزیکی، حداکثر وزن بارگیری شدن کالا، تعداد درب ورودی و خروجی و اندازه ی آن و … رعایت شود.

اندازه های استاندارد ۲۰ فوت و ۴۰ فوت جزء سازه های مشتری پسند و کاربردی هستند که در صنایع مختلف غذایی، خانگی، حمل و نقل دریایی و … مورد استفاده قرار می گیرند.

فواید حمل کالا از طریق این سازه

امنیت و حمل سریع دو مقوله اساسی در بحث انتقال کالا می باشد. از انجا که مشاغل تولیدی هر روز نیاز به ارسال و انتقال سفارش های خود هستند پس سیستم حمل و نقل باید امکاناتی را عرضه کند که جوابگوی نیاز تمامی صنایع باشد.

کانتینر یکی از همان سازه هایی است که کار انتقالات و بارگیری را به خوبی انجام می دهد و پر رنگ ترین وسیله در انتقال به شمار می رود که این پرتقاضا بودن به دلیل مزایایی است که سازه ها به دنبال دارند. از جمله این مزیت ها نسبت به سایر وسایل حمل و نقل می توان به موارد زیر اشاره کرد.

امنیت در ارسال و کاهش قابل ملاحظه خسارت وارده به محموله ها از جمله شکستگی یا سرقت محصولات.

مزایای استفاده از continer در حمل و نقل

کاهش پیدا کردن هزینه های مرتبط با بسته بندی، بارگیری و یا تخلیه کالا

حمل کردن یکپارچه کالاها

طی کردن مراحل سفارش و تحویل به مشتری بدون دخالت واسطه ها

سرعت بارگیری و تخلیه بالا می رود

جایگزینی روش های نوین به جای روش های قدیمی و به روز شدن تمام مراحل

با تمام این مزایا به جرات می توانیم بگوییم که تولید و ساخت کانتینرها انقلاب عظیمی در بخش صنعت حمل و نقل ایجاد کرد و جابجایی محصولات و مبادلات کالاها در تمام کشورها آسان تر شده است.

قیمت کانتینر

پارامترهای مهمی در قیمت گذاری کانتینر مهم هستند. این محصول پروسه ی تولید حساسی دارد. و اگر بخواهیم تمام عواملی که قیمت این سازه را تحت تاثیر قرار می دهند بیان کنیم. قطعا به ۶ عامل مهم و اساسی زیر می رسیم.

سال ساخت سازه: اینکه محصول در چه سالی ساخته شده و آیا در سال ساخت تکنولوژی های مدرن وجود داشته که کیفیت محصول را بالا ببرد. معمولا درج سال ساخت به میلادی است. هر چه مدل های سازه قدیمی تر باشد قیمت پایین تری هم دارد.

تأثیر ارتفاع سازه در قیمت آن

معمولا کانتینرهای تولید در دو ارتفاع رایج بلند و کوتاه ساخته می شوند. نمونه بلند این سازه ارتفاعی بالغ بر دو متر و نود سانتی متر دارد و نمونه کوتاه ان دو متر و بیست سانت است که قیمت نمونه های با ارتفاع بالا بیشار از سازه های با ارتفاع کوتاه است.

تاثیر ابعاد در قیمت

معمولا اندازه سازه ها با فوت مقیاش می شوند معمولا هر چه ابعاد بیشتر باشد قیمت بالاتری دارد. نمونه های موجود در بازا ۲۰ فوت، ۴۰ فوت و های کیوپ هر کدام با توجه به امکانات و ویژگی هایی که دارند قیمت متفاوتی دارند.

تمیزی و سلامت سازه

نحوه صحیح نگهداری از موصوعات مهم و تعیین کننده در قیمت است گاها مشاهده می کنیم کا سازه های با عمر بالا به قدر سالم و تمیز نگهداری شده اند که تفاوتی با نمونه نو ندارند و گاها ممکن است یک نمونه با عمد یک یا دو ساله به قدری آسیب دیده باشد که کیفیت آن کاملا پایین آمده باشد. مسلما در تعیین قیمت این محصول ظاهر سازه، سلامت کف و دیوار و خارج و داخل سازه اهمیت زیادی دارد.

برگ سبز سازه

در قوانین کشور ایران هر کسی که دارای کانتینر است باید برگه سبز گمرکی برای عبور موقت داشته باشد. معمولا مراحلی باید طی شود تا این برگه را دریافت کنند. سازه هایی این برگه را ندارند قیمت ارزانتر دارند اما اگر دارای برگه مالکیت یا برگه سبز گمرکی باشند با قیمت بالایی به فروش می رسند. البته نمونه هایی هم وجود دارند که فقط حمل و انتقال داخلی انجام می دهند و هیچ شناسنامه ای جهت صادرات ندارند.

continer شرکتی یا دست ساز

تولید و عرضه سازه ها معمولا به دو شیوه ی شرکتی و دست ساز تولید و عرضه می شوند. نمونه های شرکتی از نظر استاندارد و استحکام در رده ی بالایی قرار دارند و معمولا توسط شرکت های معتبر و خبره در این خصوص تولید می شوند که قطعا قیمت بالاتری هم دارند.

اما نمونه های دست ساز وزن اندکی دارند و نسبت به نمونه های شرکتی استحکام و مقاومت کمتری دارند. خرید و فروش این نمونه ها در بین اشخلص حقیقی و حقوقی آسان است و چون قیمت کمتری هم دارند برای افراد با بودجه اندک و حمل و انتقال اندک مناسب هستند.

نحوه فروش انواع کانتینر

در سطح کشور بازرگانی های مختلفی خرید و فروش کانتینر نو و دست دوم را انجام می دهند و در بیشتر شهرها شعبات ارائه خدمات به مشتریان را دارند. در ایران بیشتر کلنتینرهایی که ساخته می شوند از نوع ۲۰ فوت هستند و استاندارد حمل و نقل دریایی را ندارند. اما واردات نمونه های ۴۰ فوت این امکان را را برای صنعت حمل و نقل داده تا انواع نمونه های ایرانی و خارجی را با کیفیت بالا عرضه کنند.

گروهای فعالی که در سراسر ایران انواع سازه ۲۰ فوت و ۴۰ فوت با کاربری های کانتینر یخچالی، کانتینر سقف باز، کانتینر تخت و… را عرصه می کنند معمولا خدماتی از قبیل تضمین کیفیت جنس بدنه و مقاومت و استحکام ان را می کنند. چون ورق آهنی که در هر کدام از سازه ها به کار برده می شود باید با شرایط کاربری هماهنگی داشته باشد.

خرید و فروش انواع سازه

در بحث خرید و فروش انواع سازه در درجه اول باید تعیین کنید که به کدام نمونه احتیاج دارید. بهتر است کاربری را تعیین کنید و اینکه انتقال محصولات شما چه مسافتی دارد و … تمام اینها کمک می کند تا بتوانید یک محصول مناسب تهیه کنید. بهتر است از مجموعه ای که می خواهید این محصول را خریداری کنید ابتدا راهنمایی و مشاوره لازم دریافت کنید.

امروره فروش این محصولات هم به صورت اینترنتی و هم حضوری امکان پذیر است سازندگان سعی می کنند تا شهرهای مختلف امکان بازدید حضوری را برای کاربران فراهم کنند تا بتوانند از نزدیک سازه را مشاهده و جزئیات آن را بررسی کنند و در صورت تمایل آن را خریداری کنند. از هنه مهمتر در مجموعه ها کالاهای دست دوم با قیمت کمتری عرضه می شود که برای افرادی که بودجه لازم برای تهیه محصول نو را ندارند مناسب است.

برند کانتینر و ساخت آن

به طور کلی مواد اولیه به کار رفته در ساخت کانتینر و اینکه از چه برندی باشد می تواند نظر خریداران را به خود جلب کند چون برندهای معتبر در سطح جهانی محصولات خود را عرضه می کنند پس خیلی مهم است که کیفیت عالی آن ها بتواند نظر مشتریان را جلب کند. عدم کیفیت در کوتاه مدت باعث شکست یک کارگاه ساخت سازه پیش ساخته می شود و ممکن است به صنایع زیادی خسارت وارد کند.

یکی از مهمترین فعالیت هایی که گروه صنعتی مبین کانتین به آن پرداخته است را میتوان ارائه کانتین با قیمت های بسیار نزولی دانست.قیمت کانتین و در مقابل داشتن کیفیت بالا همیشه خواستگاه مشتریان بوده است که این گروه صنعتی به خوبی موفق به ارائه آن شده است.اما در ابتدا و پیش از هر صحبتی لازم است کمی درباره کانتین اطلاعات به دست بیاورید.

بارگُنج یا کانتینر جعبه فلزی بزرگی است با ابعاد استاندارد که کالا در آن قرار داده می‌ شود و آن را به وسیله  قطار یا کشتی  یا هواپیما یا کامیون حمل می‌ کنند؛ این واژه به کامیونی که چنین جعبه ‌ای را حمل می ‌کند نیز اطلاق می ‌شود.

ترابری به وسیله بارگنج ها

بارگنج بری سامانه‌ ای چندگانه برای ترابری کالاست یعنی دارای ایستگاه‌هایی است که در آن‌ها می‌توان از یک شیوه ترابری به شیوه دیگر منتقل شد/ به این‌گونه ایستگاه‌ها، ایستگاه‌های چندگانه می‌ گویند. در بارگنج ‌بری آن از بارگنج‌ های استاندارد ایزو استفاده می‌شود. این بارگنجهای استاندارد قابل بارگیری در کشتی‌ها، واگن‌ها و کامیون‌ها هستند. سه درازای استاندارد برای بارگنج‌ها وجود دارد:۶ و ۱۲ متر طول در عرض ۲/۵.

کاربری مختلف این سازه

 از نظر نوع کاربری دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام برای یک نوع خاص از کالا مورد استفاده قرار می‌گیرد. امروزه

کانتینر

کانتینر

حجم بسیار زیادی از کالاها از طریق کانتین حمل می ‌شود و دلایل اصلی آن به شرح ذیل می‌باشد

۱-محافظت کالا در برابر حوادث طبیعی از جمله باران و آفتاب

۲-محافظت کالا در برابر سرقت در طول مسیر حمل

۳-راحتی تخلیه و بارگیری

۴-راحتی صفافی یا دسته‌بندی کردن کانتین در محوطه‌ها و کشتی

۵-استفاده بهتر از فضای کشتی و انبار

۶-بارشماری راحت

اما انواع کانتیرن به شرح زیر است:

کانتینر دست دوم

کانتینر کالای خشک(نرمال) (Normal Container)1-

کانتینر یخچال دار(دارای سیستم خنک کننده) (Refrigerator Container )(Reefer)2-

کانتینر عایق بندی شده( Insulate Container)3-

کانتینر حرارتی(Heated Container )4-

. کانتینر روباز (Open top Container)5-

کانتینر پهلو باز(Open side Container)6-

کانتینر رو و پهلو باز(Open top-open side Container)7-

کانتینر مخزن دار(Tank Container)8-

کانتینر تهویه دار (Ventilate Container)9-

۱۰-کانتینر تاشو

۱۱-کانتینر مخصوص حمل گاز فشرده

بررسی انواع کانتینر

کانتینر کالای خشک:(نرمال) (Normal Container)1_

این نوع کانتینر رایج ترین نوع کانتینر است و هر نوع کالای خشک مشمول این نوع کانتینر می شود.پر کاربرد ترین نوع کانتینرهمین نوع است .

کانتینر

کانتینر

کانتینر یخچال دار: (دارای سیستم خنک کننده) (Refrigerator Container )(Reefer)2_

همان طور که از اسم آن پیدا است این کانتینر دارای سیستم خنک کننده (متحرک یا ثابت) است و برای محموله هایی که امکان فاسد شدن دارند از جمله مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرند.

روش های متفاوتی برای خنک نگه داشتن کانتینر وجود دارد که از جمله ی آن ها می توان به استفاده از گازهای خنک کننده اشاره کرد.

البته از مایع خنک کننده هم استفاده می شود ولی این روش گران است و کمتر از آن استفاده می شود.

کانتینر عایق بندی شده

این کانتینر نوعی عایق بندی شده است که بتواند داخل محفطه را خنک نگه دارد. این روش معمولا برای کالاهایی مانند دارو،گوشت یخ زده،بستنی و یخ و… مورد استفاده قرار می گیرد.اینجوری بنویس یکی از کاربردهای این سازه ها برای اسکان موقت در خصوص تبلیغات شهری است . به عنوان مثال می توان از این سازه ها برای افرادی که در سطح شهر کار پخش تراکت در معابر انجام میدهند از این سازه ها تعبیه کرد.

کانتینر روباز

از این کانتینر نیز همانند نوع اول برای کالاهای خشک استفاده می شود با این نوع تفاوت که به جای سقف فلزی از یک پارچه کرباسی به عنوان سقف استفاده می شود.جنس دیواره ی این کانتینر از استیل موج دار و کف آن چوبی است. کاربرد این نوع حمل برای کالاهایی با بسته بندی نامشخص است مانند شن،ماسه،حبوبات و…

۶_کانتینر پهلو باز

یک طرف این نوع کانتینر از در تشکیل شده است(دو در) که مزایایی نسبت به کانتینر نرمال دارد که عبارتند از

الف) استفاده حداکثری از حجم کانتینر

ب) سهولت در بارگیری و بارگیری در کمترین زمان

ج) کالا بیش از اندازه بزرگ(over size) را در خود جای می دهد.

۷_کانتینر رو و پهلو باز

این نوع کانتینر هم مانند رو باز یا پهلو باز کاربرد خاص خود را را دارد و در واقع ترکیبی از این دو نوع است.

۸_کانتینر مخزن دار

برای حمل مایعات کاربرد دارد و شکل آن نیز با دیگر کانتینرها متفاوت است و همان طور که توقع می رود به شکل استوانه است.

کانتینر

کانتینر

کانتینر ارزان

۹_کانتینر تهویه دار

کالاها یا موادی که برای خراب نشدن نیاز به تهویه دارند اغلب از این کانتینر برای بارچینی آن ها استفاده می شود.از این رو برای حمل کالاهایی مانند قهوه و لوبیا ((coffee and beans از  کانتینر تهویه دار استفاده می کنند و همین باعث شده است کانتینر تهویه دار به کافی کانتینر(coffee container) مشهور شود.

۱۰_کانتینر تاشو

کانتینرهایی هستند که کمتر مورد استفاده قرار می گیرند و به علت این که در صورت نیاز تا می شوند حجم کمتری را اشغال می کنند.

۱۱_کانتینر مخصوص حمل گاز فشرده

شکل این کانتینر نیز مانند استوانه است و برای حمل گازها از آن استفاده می شود.

خرید کانتینر

یکی اززیباترین سازه هایی که گروه صنعتی مبین کانتین به طراحی و تولید آن پرداخته است را میتوان کانتین دانست.اما همانطور که میدانیم این سازه از پیش ساخته در صنایع بسیار مختلفی کاربرد دارد که یکی از مهمترین این کاربرد ها را میتوانیم استفاده از کانتین در حمل ونقل جاده ای و باربری های عظیم دریایی دانست.اما همواره باید به این نکته توجه داشته باشید که سازه های فولادی مقاومت بالایی دارند و میتوان برای جابجایی تمامی ابزار ها و مواد در تجارت از انواع کانتین های دست دوم نیز استفاده کرد.

خرید کانتین امری است که شما با استفاده از آن میتوانید به یک سرمایه گذاری بلند مدت روی آورید و اینگونه به شما کمک میکند که سرمایه هایی که برای خرید کانتین هزینه کرده اید پس از مدتی و با به کار گیری این کانتین ها به شما برگردانده شود و شما یک تجارت سود آور را پشت سر گذاشته اید.

کانتینر

فروش کانتینر

اما شاید برای بسیاری این امر مورد سوال باشد که اگر ما اقدام به خرید کانتینر کردیم و پس از مدتی تصمیم به فروش آن گرفتیم میتوانیم این محصول را به فروش برسانیم؟ما در پاسخ به این سوال باید برای شما به بررسی این موضوع بپردازیم که بله .خرید کانتین های دست دوم و همچنین عرصه  فروش کانتین همواره یکی از شیوه های تجارت درباره این محصول بوده است که شما میتوانید هر گاه تصمیم به قروش این محصول گرفتید اقدام کنید وبه فروش کانتین بپردازد.

گروه صنعتی مبین کانتین یکی از فعالترین گروه های صنعتی در این موضوع است که به شما کمک میکند مه به خرید و فروش کانتینر های خود بپردازید و بتوانید تجارتی سودآور را همواره با خود به ارمغان بیاورید.پس میتوانید با مراجعه به صفحه تماس با ما در این سایت به خوبی و برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران گروه مبین کانیتن همراه باشید.

کانتینر

بهترین مرکز خرید و فروش کانتین 

شما همراهان عزیز میتوانید با استفاده از لینک های زیر و یا با استفاده از منوی این سایت به برخی از مهمترین محصولات و خدمات گروه صنعتی مبین کانتین همراه باشید.گروه صنعتی مبین کانتین افتخار دارد که با بیش از نیم قرن تجربه و با به کارگیری برترین گروه صنعتگران کشوری اقدام به ارائه خدمات در زمینه خرید و فروش انواع کانتینر را دارد.

11 پاسخ
  • مدیر سایت
   مدیر سایت گفته:

   ممنون از همراهی و خرید شما از مجموعه مبین کانتین انشااله بتونیم بازم خدمات بهتری برای شما ارائه بدهیم

 1. مرادی
  مرادی گفته:

  برای صادرات و واردات کالا نیاز به کانتینر دارم شما کدام نوع را پیشنهاد میدهید؟

  • مدیر سایت
   مدیر سایت گفته:

   کانتینرهای 20 فوت و 40 فوت برای کالاهای صادراتی و وارداتی بهترین گزینه هستند.

 2. محمودی از البرز
  محمودی از البرز گفته:

  برای باغ نیاز به یک کانتینر ویلایی دارم میخواستم بدونم هزینه اش چقدر میشود ؟

  • مدیر سایت
   مدیر سایت گفته:

   سلام وقت بخیر لطفا ابعاد کانتینری که میخواهید را برای ما ارسال کنید تا هزینه را خدمتتان اعلام کنیم

 3. رضایی
  رضایی گفته:

  میخواستم برای نگهداری کالا و محصولاتم کانتینر بخرم خواستم لیست قیمت را برام ارسال کنید با تشکر

  • مدیر سایت
   مدیر سایت گفته:

   ابتدا باید مشخص کنید که چه کانتینری احتیاج دارید بهتون پیشنهاد میکنم با شماره های دفتر تماس بگیرید تا کارشناسان ما در این مورد شما را راهنمایی کنند.

 4. عباسعلی
  عباسعلی گفته:

  سلام روزتون بخیر برای شهرستان هم ارسال دارید من از بندرعباس میخام سفارش کانتینر بدهم

  • مدیر سایت
   مدیر سایت گفته:

   سلام وقت بخیر بله به تمام نقاط ایران ما ارسال داریم لطفا جهت ثبت سفارش با شماره 09124400090 در ارتباط باشید.

دیدگاه ها غیر فعال است.

4.8/5 - (33 امتیاز)