پروژه

پروژه های گروه صنعتی مبین کانتین

فهرست مطلب

گروه صنعتی مبین کانتین به عنوان یکی از اصلی ترین گروه های صنعتی در ایران این افتخار را دارد که به ارائه محصولات و خدمات بسیار زیادی در حوضه سازه های پیش ساخته بپردازد.ما در ادامه این مطلب هدف را بر این قرار داده ایم که شما را با برخی از مهمترین محصولات  پروژه های این گروه صنعتی آشنا کنیم شما میتوایند  در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

ساخت انواع کانکس در ایران

یکی از مهمترین محصولاتی که گروه صنعتی مبین کانیتن به ساخت و ارائه آن می پردازد را میتوان کانکس ها دانست. کانکس در دنیای امروز موارد استفاده بسیار زیادی دارد و میتوان به خوبی از همه این موارد بهره برد به شرط آنکه کیفیت کانکس مورد استفاده تایید شده باشد.

شرکت مبین کانتین تولید کننده انواع کانکس ، کانتین و کانتیتر  با کاربری ها و ویژگی های متفاوت می باشد . این مجموعه توانسته است، نیاز مجموعه های مختلف را در حوزه کانکس با فراهم کردن و تضمین بهترین قیمت مرتفع سازد. مبین کانتین فعال ترین شرکت در حوزه فروش کانکس بوده و میتواند درخواست های خرید کانکس از سراسر ایران را پوشش دهد. برای آشنایی بیشتر از خدمات مبین کانتین می توانید در این بخش از وب سایت با ما همراه باشید.

در گام نخست از معرفی مجصولات مبین کانتین قصد داریم شما را بیشتر با کانکس  وانواع آن اشناسازیم .

کانکس

 فروش کانکس

فروش کانکس با کاربری های مختلف از مهم ترین فعالیت های مجموعه مبین کانتین بوده و این مجموعه با توجه به توانایی ها و دامنه محصولات تولیدی تلاش دارد تا بهترین مجصولات را به بازار عرضه کند. فروش انواع کانکس نو و دست دوم با بهره گیری از تیم های استقرار حرفه ای در در سراسر ایران فرایند نصب و راه اندازی کانکس را انجام خواهد داد.

تنوع استفاده از سازه پیش ساخته موجب بوجود آمدن نوع های مختلفی از آن گردیده که به دنبال آن در نوع کارکرده نیز انواع کانکس دست دوم نیز وجود خواهد داشت که دارای امکانات و شرایط متفاوتی هستند.این که کدام نوع جوابگوی نیاز ما به عنوان خریدار است ، باید پس از بازدید حضوری از سازه و برسی قیمت آن مشخص گردد.

چنانچه قصد فروش کانکس خود را دارید می توانید با تماس با مجموعه مبین کانتین نسبت به درخواستفروش کانکس خود اقدام نمایید. کارشناسان این محموعه می توانند با بازسازی سازه ها،با قیمت مناسب آن ها را به فروش برسانند.

پروژه

کانکس ویلایی

این سازه یک بنای مسکونی به مانند یک خانه بوده و دارای تمامی امکانات مورد نیاز برای سکونت می باشد. در واقع تفاوت اصلی آن با خانه های سنتی در نوع مصالح بکار رفته در ساخت آنها بوده که باعث بوجود آمدن مزایای زیادی از جمله قابلیت جابجایی بنا ، مقاومت بیشتر در برابر زلزله و سرعت ساخت ساز گردیده است.

این مزایا باعث استقبال خریداران از کانکس ویلایی گردیده و مهمترین عوامل گسترش آنها در مناطق ییلاقی مانند لواسانات و باغ شهر های دیگر کشور می باشد.

 

ابعاد کانکس های ویلایی

در واقع محدودیتی در ابعاد برای ساخت کانکس ویلایی وجود ندارد و تمامی ابعاد قابل اجرا بوده اما مسئله اصلی بر سر شرایط حمل می باشد، چرا که حمل باعث بوجود آمدن محدودیت ها و رعایت استاندارد ابعاد  کالا های ترافیکی بوده. از این رو معمولا ابعاد بزرگ را یا در محل اجرا کرده و یا به صورت چند تکه که اصتلاحان کانکس ویلایی دوقلو یا چند قلو به آنها گفته می شود ساخته و پس از حمل به محل آنها را به یکدیگر متصل می کنند .

به این ترتیب می توان یک سازه بزرگ را در چند تکه از محلی به محل دیگر جابجا کرد و این کار باعث می شود بتوان سازه های پیش ساخته را در ابعاد بزرگ و پلان های متفاوت اجرا نمود

طراحی کانکس های ویلایی

مانند هر سازه یا بنایی کانکس ویلایی نیز نیازمند طراحی معماری ، محاسبات سازه و برسی های فنی می باشد که اینها همه بعد از بازدید از ملک خریدار و با توجه به شرایط و جهت گیری جغرافیایی ملک مورد نظر توسط مهندسین طراح انجام حواهد شد.

البته در شرایطی که سازه مانند ویلای پیش ساخته از قبل ساخته و آماده باشد،  این طراحی ها بر اساس بهترین  شرایط پیشفرض انجام شده که معمولا این کار برای بنا با ابعاد کوچک انجام می گیرد و با اکثر شرایط هم خوانی داشته و قابلیت انتباق پذیری دارد.

اما در شرایط کلی بهتر است طراحی کانکس ویلایی بر اساس همان ملک انجام شود چرا که ممکن است محل قرارگیری درب ها و پنجره ها ، نورگیر ها و بسیاری از نکات فنی مانند نوع مصالح مورد نیاز در اقلیم های خاص باید متناسب با محل قرار گیری بنا تعین شود.

پروژه

 

کانکس سرویس بهداشتی بدون راهرو

کانکس سرویس بهداشتی مستقیم یا همان بدون راهرو برعکس نوع قبلی بصورت مستقیم درب به داخل سرویس ها باز میشود و دیگر دارای فیلتری مثل راهرو نبوده و تجهیزات نظافتی مانند روشویی و آینه نیز داخل خود سرویس می باشد.در این کانکس ها تجهیزاتی مانند تانکر آب بر روی سقف آنها کار گذاشته می شوند و بیشتر مناسب جهت استفاده در کارگاه های ساختمانی و عمرانی می باشند و معمولا به عنوان کانکس حمام مورد استفاده قرار نمی گیرد.اگر قرار باشد برای استفاده مردانه و زنانه نیز کاربری داشته باشد معمولا بصورت سازه های جدا از هم ساخته و با فاصله مناسبی از یکدیگر نصب می شوند.تعداد سرویس های این گونه سازه ها نیز می تواند تا دوازده چشمه باشد و یا چند سازه دوازده چشمه در کنار یکدیگر.

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه
این سازه در واقع یک کیوسک کوچک می باشد که دارای یک چشمه توالت یا حمام و یا گاها کانکس سرویس بهداشتی مشترک یعنی دارای حمام و توالت می باشد که در این حالت می بایست کمی ابعاد آن بزرگتر در نظر گرفته شود.

پروژه

کانکس فست فود سیار چیست؟

شاید بتوان یکی از اصلی ترین موارد و مهمترین و همچنین پروفروش ترین نمونه های کانکس را کانکس های فست فودی دانست اما ما در این مطلب برای شما خواهیم گفت که گروه مبین کانتین به فروش و تولید کانکس فست فود سیار کرده است.

مصالح بکار رفته در این کانکس از نوع ساندویچ پانل به ضخامت ۴ سانتیمتر می باشد که بهترین نوع مصالح برای ساخت این نوع سازه می باشد.در تولید اینکانکس از دونوع سازه ساندویچ پانل معمولی و ساندویچ پانل با روکش استیل استفاده شده است که بنا به سفارش با هر دو روش قابل اجرا می باشد.دلیل استفاده از استیل در داخل این کانکس رعایت اصول بهداشتی و کسب پروانه بهداشت از وزارت بهداشت می باشد.

کانکس دارای دو محور فنر دار با چرخ از نوع خودرو پیکان می باشد که محور جلو به یک مالبند متصل است و توسط آن به خودروی کشنده متصل و حمل می گیرد.کف کانکس فست فود سیار از نوع تخته ضد آب بوده که یک لایه ورق آلومینیومی آجدار ضخیم روی آن را پوشانده است تا بتوان به راحتی کف آن را شستشو نمود.درب آن نیز از نوع ساندویچ پانلی که در بدنه استفاده شده می باشد.

یک عدد کرکره برقی ریموت دار نیز در قسمت طولی کانکس تعبیه شده است که می توان از این قسمت برای استقرار کانتر فروش یا تحویل محصول استفاده نمود.سیستم برق کشی سازه توسط کابل های نمره ۲٫۵ بصورت روکار داخل داکت های استاندارد بوده که مدار توسط فیوز مینیاتوری محافظت می گردد.

پروژه

رنگ آمیزی کانکس

بطور کلی بسته به نوع مصالح نما رنگ آمیزی کانکس انجام می شود که البته در برخی نوع ها مانند نوع کامپوزیتی یا نوع های کارگاهی این کار از قبل در کارخانه های تولید کننده مصالح بصورت رنگ کوره ای انجام شده است و در برخی نوع ها نیز مانند پوبی فقط رزین مخصوص چوب یا ترمو روی آن اجرا می شود.بیشتر در صنعت پیش ساختگی امروز رنگ آمیزی کانکس به انتخاب نوع و رنگ مصالح و یا حداکثر یک حاشیه برای دورتا دور سازه محدود می باشد.

کانکس ویلایی

خرید کانتینر

یکی از دلایل حساسیت ما بر روی رنگ کانکس نوع کاربری آن بوده که بگونه ای زبان بصری برای انتقال مفهوم به مخازبین می باشد که می بایست در این زمینه تحقیقات لازم صورت گرفته و بگونه ای عمل کنیم که اگر سازه ما از نوع فروشگاهی یا فست فود است دارای رنگ های جذاب و شادی باشد تا از این طریق مشتریان بیشتری را به سمت خود کشانده که در نهایت باعث فروش بیشتر برای ما می شود. همچنین در نوع های سازمانی مانند کیوسک پلیس ، کانکس نگهبانی یا آتش نشانی نیز می بایست از رنگ های مخصوص این ارگان ها استفاده شود تا مردم به محض دیدن آن متوجه حضور سازه شده تا در مواقع ضروری بتوانند به آنها مراجعه کنند.

1/5 - (1 امتیاز)