کامیون الکتریکی

۱۰ کامیون الکتریکی سال ۲۰۲۰

برترین کامیون الکتریکی سال ۲۰۲۰

فهرست مطلب

پیش از ای مطلب برای شما گفتیم که میتوانید برای خرید کانتینر از سایت مبین کانتین استفاده کنید .همچنین به معرفی برترین کشنده های دنیا از بوژی تا کشنده های معمولی پرداختیم اما در ادامه این مطلب برای شما خواهیم گفت که صنعت کامیون الکتریکی در سال ۲۰۲۰ تغییرات بسیار زیادی خواهد کرد.در ادامه به بررسی ۱۰ کامیون نسل آینده خواهیم پرداخت. در اینجا ۱۰ کامیون آینده شگفت انگیز ۲۰۲۰ وجود دارد. این کامیون ها ممکن است در ۵ سال آینده به جاده ها برسند و در حال حاضر در حال توسعه هستند!

گروه صنعتی مبین کانتین این افتخار را دارد که با استفاده از برترین ابزار های دنیا و در اختیار داشتن برترین کادر کشوری به ساخت و تولید انواع سازه های پیش ساخته بپردازد.شما میتوانید در ادامه این مطلب و با کلیک بر روی لینک های زیر و یا مراجعه به بخش وبلاگ  و مقالات این سایت با دیگر خدمات این گروه آشنا شوید :

کانکس ارزان

کانکس ویلایی

  1. کامیون ایمنی سامسونگ

کامیون الکتریکی

سامسونگ ایمنی کامیون دارای دو دوربین داخلی جلو و یک پلتفرم نرم افزاری حمل و نقل مهندسی ویژه Ingematica برای گرفتن و انتقال تصویری از جاده پیش رو است و وسایل نقلیه عقب را برای ارزیابی دقیق تر پتانسیل و تصمیم گیری در مورد رانندگی ایمن تر می کند. تصویر زنده برای درایورهای نزدیک در دسترس از طریق صفحه نمایش با کیفیت بالا ساخته شده از چهار دیوار ویدئو سامسونگ OH46D در دسترس است. طراحی شده برای ضد گرد و غبار و ضد آب، دیوار های ویدئویی سری سری OH56 دارای گواهینامه IP56 برای عملکرد برتر در برابر حتی شرایط محیطی سخت ترین شرایط محیطی، اطمینان از یک تصویر واضح بدون در نظر گرفتن جاده یا آب و هوا.این نمونه کوچکی از کامیون الکتریکی در دنیاست.

بهترین کامیون الکتریکی سال ۲۰۲۰

  1. نیکولا یکی

کامیون الکتریکی

یکی دیگز ار شرکت های تولید کننده کامیون الکتریکی در دنیاست.راه اندازی شرکت موتور نیکولا که کامیون هیدروژن الکتریکی خود را در ماه دسامبر عرضه کرد، قصد دارد آن را تغییر دهد. نیکولا قصد دارد تا بیش از ۳۰۰ ایستگاه هیدروژنی را بسازد تا کامیون های آن بتوانند در سراسر کشور سفر کنند. کامیون یک بار سوخت گیری را فقط ۱۵ دقیقه در اختیار دارد و EVS های پلاگین را که حداقل یک ساعت طول می کشد هنگام استفاده از یک شبکه سریع شارژ استفاده می کنند. با یک خروجی معمولی، یک پلاگین EV میتواند ساعتهای زیادی را برای بارگیری بارگیری کند. کامیونها به طور رسمی در سال ۲۰۲۰ عرضه خواهند شد.

 

  1. سوار کامیون Freightliner

کامیون الکتریکی

این کامیون مفهومی و یک کامیون الکتریکی مناسب برای حمل و نقل موثر بر روی این سیاره است. Freightliner SuperTruck به طور موثر بهبود و جلوگیری از ۵۰٪ راندمان حمل و نقل بالادستی SuperTruck Challenge را بهبود می بخشد.

زیباترین کامیون الکتریکی سال ۲۰۲۰

  1. Iveco Z کامیون

کامیون الکتریکی

کامیون IVECO Z یک کامیون الکتریکی ارائه می دهد: انتشار CO2 ناچیز از طریق تکنولوژی بهینه سازی گاز طبیعی مایع و استفاده از بیوماتان. این مفهوم بر اساس یک کامیون سنگین در حال اجرا بر روی Bio-LNG با مخازن قابل انعطاف، افزایش آیرودینامیک و سیستم بازیافت گرما، برای ارائه حمل و نقل طولانی مدت با استحکام ۲،۲۰۰ کیلومتر و تقریبا صفر انتشار CO2 است.زوایای مختلف از طریق استفاده پیشرفته از فن آوری های رانندگی خودکار. این تعریف می کند که چگونه فناوری های جدید و رانندگی مستقل، نقش راننده را تغییر خواهد داد که به یک اپراتور تدارکات در هیئت مدیره تبدیل خواهد شد. استرس زرد و زباله زمان با طراحی راننده محور .۶٫ مفهوم کامیون وال مارت

  1. مفهوم کامیون وال مارت

کامیون الکتریکی

کامیون آینده. کامیون دارای حالت خلبان خودکار است. این کامیون تا سال۲۰۳۰ عرضه خواهد شد.اطلاعات زیادی از این سرویس انتشار داده نشده است.

 

  1. تسلا نیمه کامیون

Tesla Semi یک نمونه کامیون نیمه تریکامیون الکتریکی

لر کلاس ۸ با باتری است که در تاریخ ۱۶ نوامبر ۲۰۱۷ عرضه شد و در سال ۲۰۱۹ توسط Tesla Inc. تولید شد.این یک نمونه موفق از کامیون الکتریکی است. این کمپانی در ابتدا اعلام کرد که این کامیون دارای ۵۰۰ مایل ۸۰۵ کیلومتر) با شارژ کامل و با باتری های جدید آن می تواند به مدت ۴۰۰ مایل (۶۴۰ کیلومتر) پس از شارژ ۸۰٪ ظرف ۳۰ دقیقه با استفاده از یک ایستگاه شارژر “Tesla Megacharger” با انرژی خورشیدی اجرا شود. الون ماسک، مدیر عامل Tesla، گفت که Semi استاندارد با Tesla Autopilot است که اجازه می دهد رانندگی نیمه مستقل در بزرگراه ها باشد.

نسل بعدی کامیون الکتریکی ۲۰۲۰

  1. E Fuso Vision One

کامیون الکتریکی

دایملر می بایست طرز تسلا را در بازی های الکتریکی کامیون بخواهد، و برای انجام این کار از یک مرحله جهان استفاده می کرد. و قابلیت تنظیم بیشتر آن، E-Fuso می تواند با یک بسته باتری برای ظرفیت ۳۰۰ کیلووات ساعت برای دستیابی به این دامنه

 

  1. کامیون مفهومی Volvo SuperTruck

کامیون الکتریکی

مفهوم SuperTruck ولوو طراحی شده و ساخته شده است با استفاده از رویکرد وسیله نقلیه کامل، بهینه سازی تراکتور، تریلر و نیروی کار برای همکاری به عنوان یک سیستم بسیار کارآمد. Volvo پروژه SuperTruck خود را در سال ۲۰۱۱ آغاز کرد، با آزمایش آغاز شده در سال ۲۰۱۵ پیش از رسما رسما رسمی سال هدف پروژه این است که به وسیله یک چالش وزارت انرژی ایالاتمتحده، راه هایی برای بهبود بهره وری باربری ۵۰ درصد پیدا کند، بیشتر به وسیله بهبود آیرودینامیک و کاهش وزن است.

تحت همان چالش DOE، Freightliner نیز بر روی SuperTruck خود کار می کند. با افزودن سیستم قدرت هیبریدی، می توان انرژی را هنگامی که کامیون ترمز می شود یا رانندگی پایین می رود، بازیابی می کند، که پس از آن می تواند وسیله نقلیه را به حداکثر تا ۱۰ کیلومتر بر روی جاده های سطح یا گرادیان پایین حرکت دهد. همراه با پیشرفت های قبلی به بدن خودرو، مصرف سوخت و CO2 حدود ۳۰ درصد کاهش می یابد.

نسل جدید از کامیون الکتریکی

  1. مرسدس آینده کامیون

کامیون الکتریکی

این وسیله نقلیه مفهومی در عصر جدیدی برای صنعت حمل و نقل ایجاد شده است: به کتاب تاریخ به عنوان اولین کامیون راننده مستقل در جهان رفته است. با این حال، مفهوم مربوط به آن به واقعیت نزدیک تر است.

۱ کامیون مفهومی آئودی

کامیون الکتریکی

مفهوم کامیون آئودی فقط حماسی است. این کامیون ذهنی آئودی می تواند آینده رگ های بزرگ باشد. این موتور الکتریکی، خود رانندگی است و هیچ پنجره ای ندارد. اما اگر شرکت در مورد طراحی کامیون های خود فوق العاده پرماجرا بود؟ این فرضیه این هنر مفهومی خودآرایی الکتریکی طراحی شده توسط آرتم اسمیرنوف، از بلاروس و ولادیمیر پانچنکو، از تیم اوکراین است. تیم مفهومی آنها را روی صفحه Behance با عنوان Truck For Audi ارسال کرده است.

گروه صنعتی مبین کانتین این افتخار را دارد که با استفاده از برترین ابزار های دنیا و در اختیار داشتن برترین کادر کشوری به ساخت و تولید انواع سازه های پیش ساخته بپردازد.شما میتوانید در ادامه این مطلب و با کلیک بر روی لینک های زیر و یا مراجعه به بخش وبلاگ  و مقالات این سایت با دیگر خدمات این گروه آشنا شوید :

خرید کانتین

خرید کانتینر

Rate this post
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *