حمل و نقل دریایی با کانتینر

معرفی کشتی cscl globe

عجایبی درباره کشتی cscl globe

فهرست مطلب

مطلبی را گرد آوری کرده بودیم که در باب ۵ نمونه از بزرگترین کشتی های دنیا صحبت میکرد.اگر آن را مطالعه کرده باشید در چهارمین قدم به کشتی cscl globe برخورد میکنید.این کشتی دارای ویژگی های بسیار زیادی است که ما در ادامه این به بررسی آنها خواهیم پرداخت.همچنین به یاد داشته باشید که گروه صنعتی مبین کانتین به عنوان یکی از اصلی ترین تولید کنندگان کانتینر در ایران این افتخار را دارد که در خصوص خدمات بسیار زیادی از جمله کانکس ،فروش کانکس و فروش کانتینر آماده خدمت رسانی به شما عزیزان خواهد بود.همیچنین میتوانید درباره کامیون الکتریکی نیز اطلعاتی جمع آوری کنید.

کشتی cscl globe ، یک کشتی کانتینر است که توسط خطوط حمل و نقل کانتینر حمل و نقل چین (CSCL) اداره می شود. نخستین کلاس از پنج کشتی که برای مسیرهای تجاری آسیا و اروپا در نظر گرفته شده بود ، وی بزرگترین کشتی کانتینری جهان در زمان پرتاب او در نوامبر ۲۰۱۴ بود ، با حداکثر ظرفیت ۱۹۱۰۰ کانتینر بیست پا.

گروه صنعتی مبین کانتین این افتخار را دارد که با استفاده از برترین ابزار های دنیا و در اختیار داشتن برترین کادر کشوری به ساخت و تولید انواع سازه های پیش ساخته بپردازد.شما میتوانید در ادامه این مطلب و با کلیک بر روی لینک های زیر و یا مراجعه به بخش وبلاگ  و مقالات این سایت با دیگر خدمات این گروه آشنا شوید :

کانکس

فروش کانکس

ساخت و ساز کشتی cscl globe

کشتی cscl globe و چهار کشتی خواهرش به سفارش CSCL در ماه مه ۲۰۱۳ سفارش داده شدند. این کشتی توسط صنایع هیوندای سنگین در محل کارخانه کشتی سازی آنها در اولسان ، کره جنوبی ساخته شد و اولین فولاد برای برش پوسته در ژانویه ۲۰۱۴٫CSCL گلوب محاکمه های دریایی خود را به پایان رساند. در اکتبر سال ۲۰۱۴ ، و در نوامبر ۲۰۱۴ رسماً به بازار عرضه شد. CSCL Globe پس از ورود به خدمت ، Mærsk Mc-Kinney مولر Mærsk را به عنوان بزرگترین کشتی حمل و نقل عملیاتی جهان برکنار کرد.

کشتی cscl globe

طراحی و مهندسی کشتی cscl globe

کشتی cscl globe دارای طول کلی ۴۰۰ متر (۱۳۱۲ فوت) ، یک تیر ۵۹ متر (۱۹۴ فوت) و پیش نویس تابستان ۱۶٫۰ متر (۵۲٫۵ فوت) است. این کشتی با داشتن یک وزن مرده ۱۸۴،۶۰۵ DWT و تناژ ناخالص ۱۸۷٫۵۴۱ GT ، می تواند ۱۹،۱۰۰ TEU را با ۲۰۰۰ امتیاز ریففرم حمل کند.

این کشتی با استانداردهای کلاس DNV GL ساخته شده است. در حالی که کشتی های کلاس E مورسک توسط خدمه ۱۳ نفره اداره می شوند ، کلاس Globe دارای ۳۱ فروند در هواپیما است ، یک خدمه غیر منتظره بزرگ برای یک کشتی مدرن.

موتور اصلی کشتی cscl globe یک MAN B&W 12S90ME-C با توان خروجی ۶۹،۷۲۰ کیلو وات در ۸۴ دور در دقیقه است. در زمان اتمام او ، موتور ۱۷ متری (۵۶ فوت) بزرگترین موتور کشتی ساخته شده تاکنون بود. [۴] به منظور به حداکثر رساندن راندمان سوخت ضمن کاهش صدا و انتشار دی اکسید کربن ، این امکان را به کشتی می دهد که سرعت سرویس ۲۰٫۵ گره (۳۸ کیلومتر در ساعت) را داشته باشد ، در حالی که حداکثر سرعت حاصل از آن در طی آزمایشات دریایی از ۲۲٫۰ گره (۴۱ کیلومتر در ساعت) فراتر رفته است.

 

ابعاد کشتی cscl globe

کشتی cscl globe در اوایل دسامبر سال ۲۰۱۴ شانگهای ، چین را به مقصد سفر خود ، و به اولین بندر تماس خود – Felixstowe ، انگلستان – ترک کرد. در ژانویه سال ۲۰۱۵ ، CSCL Globe به عنوان بزرگترین کشتی کانتینری جهان توسط مدیترانه جانشین شد. MSC Oscar شرکت حمل و نقل که ۱۲۴ ظروف از ظرفیت TEU فراتر رفته است.

کشتی cscl globe

تصادف کشتی cscl globe در هند

در تاریخ ۳ فوریه ۲۰۱۶ ، کشتی خواهر CSCL گلوب ، CSCL اقیانوس هند ، از خرابی دنده فرمان وی خبر داد. Wasserschutzpolizei هامبورگ گزارش داد که این کشتی در ساعت ۱۰:۲۰ دقیقه در خط دریای شمال Unterelbe در نزدیکی جزیره Lühesand در رودخانه البه اجرا شده است.

در تاریخ ۴ فوریه ۲۰۱۶٫ در ۵ فوریه ۲۰۱۶ ، حداکثر ۲۰۰۰ تن سوخت برای کاهش پیش نویس کشتی پمپ شده بود. در تاریخ ۹ فوریه ۲۰۱۶ ، کشتی در ساعت ۲:۰۰ در رودخانه البه آزاد شد. صبح توسط ۱۲ قایق میناکاری. جزر و مد بهاری در ماه جدید برای این مانور استفاده شده است. جزر و مد ۱٫۲ متر بالاتر از حد معمول بود.

گروه صنعتی مبین کانتین این افتخار را دارد که با استفاده از برترین ابزار های دنیا و در اختیار داشتن برترین کادر کشوری به ساخت و تولید انواع سازه های پیش ساخته بپردازد.شما میتوانید در ادامه این مطلب و با کلیک بر روی لینک های زیر و یا مراجعه به بخش وبلاگ  و مقالات این سایت با دیگر خدمات این گروه آشنا شوید :

خرید کانتینر

خرید کانکس

Rate this post
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *