پلمپ امنیتی

۱۲ نکته درباره پلمپ امنیتی

نکات مهم درباره پلمپ امنیتی کانتینر

فهرست مطلب

در مطالب قبلی به میزان بسیار زیادی درباره شیوه های ساخت کانتینر و همچنین خرید کانکس با شما صحبت کرده ایم اما در ادامه این مطلب هدف را بر این موضوع قرار داده ایم که برای حمل بار با استفاده از کانتینر ها باید از پلمپ امنیتی استفاده شود اما این پلمپ ها باید دارای چه ویژگی هایی باشند؟پس ادامه این مطلب را از دست ندهید.

در میان دزدی های تروریستی و جنایتکاری ها ،پلمپ امنیتی که شامل (پلمپ پلاستیکی-پلمپ کنتور-پلمپ بکسلیوانواع پلمپ ها)هستند.محموله ها رشد فزاینده ای دارند و از اهمیت بیشتر وسطح بالاتری برخوردارند.شرکت ها حالا می توانند به طور اختیاری تنوعی از پلمپ های مکانیکی و الکترونیکی را برای محافظت از محموله هایشان انتخاب کنند.

کمک به کمتر شدن انتخاب ، Erik HofferازCGMتکنولوژی های امنیتی ،یک واحد ازNew Jerseyبراساس سیستم های توصیفی دیجیتال، اعمال می کند .و ۱۰ نکته برای انتخاب درست پلمپ امنیتی محموله ها پیشنهاد می دهد.

گروه صنعتی مبین کانتین این افتخار را دارد که به ارائه خدمات بسیار زیادی در خصوص کانکس ها و کانتین ها بپردازد.شما میتوانید در ادامه و با کلیک بر روی لینک های زیر با ما همراه باشید :

کانکس ویلایی

کانکس ارزان

۱-درک کردن اینکه شما از چه چیزی حفاظت میکنید.

شرکت ها نیاز به ارزیابی کردن ماهیت و سطحی از تهدیدها برای محموله هایشان یا وسایل نقلیه خود دارند.آیا شما درباره تهدید و مداخله نگران هستید؟ آیا شما کالایی دارید یا شما در قبال دزدی یا آسیب های بالقوه مسول هستید ؟

انجام دادن تجسس تاریخی روی محصولات شما”آسیب پذیری ناشی از دزدی باربرهای شما”پیشینه دزدی،زنجیره آسیب پذیری تامین شما،به طوریکه بازگو کننده بسته بندی یا واحد سنجش باشد.ارزیابی کردن طبقه بندی هر پلمپ برای اثربخشی نسبی آن در شرایط ها و محیطی که در آن استفاده خواهد شد.چون هر کدام ازانواع پلمپ ها مثل پلمپ پلاستیکی،پلمپ بکسلی،پلمپ کنتور در شرایط مختلف اثربخشی متفاوتی دارند.

۲-تعیین ارزش بار شما برای دزدها و تروریست ها.

تعدادی از محصولات بیشتر از دیگر محصولات احتمال دزدیده شدن دارند.تجهیزات گران قیمت کامپیوتر ،داروها،ماشین آلات و الکترونیک مورد توجه دزدها هستند.در حالی که تروریست ها مواد منفجره،گازها و فاسد کننده ها را ممکن است مورد هدف قرار دهند.

پلمپ امنیتی

جایی که محصولات در آن مقیاس نابود میشوند می تواند به تعیین نوع و مقاومت پلمپ امنیتی مورد نیاز شما کمک کند.تهدیدات مختلف امنیتی لازمه پلمپ های مختلف است.تعدادی از آیتم ها برای مثال سفر درتانکر.پلمپ های دریچه برای تانکرها نیازمند کابل ها هستند اما تانکر های قطارها مکانیسم های قفل درونی دارند که می تواند فقط با وسایل مخصوص باز شود.داخل این جعبه هاپلمپ پلاستیکیبا قدرت کمتر کفایت می کند.

۳-آموزش دادن خود درباره پلمپ ها.

چگونه شما می توانید بدانید چه نوع پلمپ امنیتی مورد نیازتان است وقتی درکی از تفاوت بین پلمپ ها ندارید؟ مانع و پلمپ های الکترونیکی به طور معمول بیش از همه مورد استفاده هستند. پلمپ های نشان دهنده تغییر شکل می دهند یا از لحاظ بصری وقتی که مداخله انجام شد مشخص می شوند .در حالیکه قفل بارها و پلمپ پلاستیکی اگر بریده شوند مجددا نمی توانند امنیت را تامین کنند، در هر دو مورد،بازرسی چشمی پلمپ ها ضرورت دارد. سنجیدن شناساگر عددی آن ،تعیین کردن اگر در هنگام ترانزیت دستکاری شده بود.

پلمپ های پیچی، قفل بارها و پلمپ های کابلی، پلمپ های مانع شونده هستند اما خواص فیزیکی آنها ملاکی برای داوری کردن توانایی آنها برای حمایت بارها نیستند.قرار دادن پلمپ ها روی درب ملاک اصلی برای اثربخشی است.پلمپ های الکترونیکی با یک تراشهRFID که درون آن ها جاسازی شده قابلیت پیگیری را فراهم می کنند.اما آنها به ندرت امنیت فیزیکی را فراهم می کند.

پلمپ امنیتی چیست ؟

۴-آنالیز روش حمل شما.

آیا شما محصولات خود را با تریلر،کانتینر،پالت یا بخش کوچک انتقال می دهید؟ شاید شما از ترکیبی از کانتینرهای حمل استفاده می کنید؟ روش حمل و نقل شما برای تعیین اینکه شما چه نوع پلمپ امنیتی  را از بین پلمپ پلاستیکی ،پلمپ کنتور،پلمپ بکسلی و انواع پلمپبرای حمل محصولات نیاز دارید استفاده می شود.

برای بسته های کوچک حمل همانند جواهرات ،تراشه های کامپیوتر یا دوربین ها ،پلمپ های بسته بندی،هریک از آن دو پلمپ های چسبدار یا پالت های دارای گیره های بالای قفل فولادی ،امنیت را افزایش می دهند یا به گیرنده اجازه میدهد تا اگر بسته شکسته شده بود، ببیند.زمانی که یک بار به اندازه ظرفیت کامیون یا ظرفیت کانتینر بدون شکستن حجم از مبدا تا مقصد جابجا می شود،یک قفل بار یاپلمپ پلاستیکیپیچیده شده به تمام اطراف محموله بسته شده است.

پلمپ های پالت برای این شرایط ها مازاد براحتیاج هستند و به طور موثر برای بار محکم نیستند.از سوی دیگر محموله هایLTL از محصولات همانند داروها یا عطرها بهترین امنیت را با پوشش های پالت و گیره های بالایی دارند.

۵-فهمیدن یک دسته از مقررات گمرکی

اگر شما محموله هایتان را به مقصد های بین امللی میفرستید،شما نیاز به فهمیدن گمرک ها و قوانین حمل و نقل گشت مرزی (CBP) و در نتیجه خرید پلمپ امنیتی صحیح از بین انواع پلمپ دارید.گفتن آن آسانتر از انجام دادن آن است.حکم اخیرISO17712برای مثال:نیازهای باربرها و شرکت های باربری به امنیت محموله،اما الزامات خاصی برای کانتینر های حمل و نقل معین نشده است یا حمل و نقل هایی که بین کانادا و مکزیک در رفت و آمد است.این حکم به شرکت های باربری مجموعه ای از استانداردهای پیوسته فیزیکی را می دهد مانند وضعیتISO. اینها کمترین استانداردها برای انتخاب پلمپهستند نه کاربردانواع پلمپ.

پلمپ امنیتی

۶-تجزیه و تحلیل چگونگی نصب و حذف آسان پلمپ

برای تعدادی از شرکت های باربری اعمال درست سطح ترازی از پلمپ امنیتی  پیچی به عنوان یک چالش است ، و تعدادی از گیرنده ها قادر به درک چگونگی بازرسی بمحض تحویل می شوند. بهرحال شما ممکن استپلمپرا براساس قابلیت امنیتی انتخاب کنید و این به معنی آن نیست که گیرنده شما آنرا خواهد پذیرفت.فراهم کردن بابرها و گیرنده ها با آموزش و الگو معقول از طرف کمک کردن پلمپ قانونی به آنها در هر زمان واطمینان حاصل شود که گیرنده ها ابزار و دانش مناسب جهت حذف یکمرتبه پلمپ یک محموله را در زمان تحویل دارند.انتخاب هماهنگ پلمپ ها با بابرها و گیرنده های شما به حفاظت بار به طور موثر کمک می کند بدون در نظر گرفتن کسی که مراقبت و کنترل آن را دارد.

۷-بازرسی کردن توانایی پلمپ ها به بررسی خارج از زنجیره طبیعی توقیف حمل و نقل

بازرسان غیرماهر می توانند با نگاه کردن به پلمپ امنیتی بفهمند که به داخل آن رخنه شده است؟ میتوان یک تغییر را به راحتی تشخیص داد حتی اگر بازرس مهارت نداشته باشد؟پلمپ پلاستیکیبا سیم های پیچیده شده گسترده،برای مثال،به آسانی یک برش را نشان خواهد داد. فقط به عنوان پلمپ امنیتی نشان دهنده باطل خواهد گفت که “بازشده است ” و روی سطح آن اگر کسی برای حذف آن تلاش کرده باشد.هر ظاهری از پلمپکه بتوان به طور ضمنی درک کرد به عنوان نقض احتمالی یک عامل مثبت در انتخابپلمپاست.اگر پلمپ مایه زحمت است و نیازمند به قانونی برای تعیین نفوذ است پس آن ابزار مجازی همانند دستگاه های امنیتی دارد.

۸-دیدی فراتر از قیمت

اکثر مواقع قیمت عامل انتخاب انواع پلمپاست. برای اطمینان از امنیت محموله ها در حمل و نقل شما پول خرج خواهید کرد. این خیلی آسان است هزینه ای برای انجام کسب و کار.انتخاب پلمپ ها براساس کیفیت و تناسب آن ها برای نوع محموله های شما،روش حمل و نقل و اولین محیط فیزیکی است و سپس قیمت خرید.جستجو کردن فروشنده ها کسانی که در انتخاب درست پلمپبه مشتریان کمک می کنند و از آن ها به عنوان منبع آزاد استفاده می کنند.

استفاده از پلمپ امنیتی

۹-درک پاسخگویی از انواع پلمپدر مبداء

اگر یک پلمپ امنیتی بتواند تکرار شود یا اگر اعداد متوالی قابل استفاده نباشند آن می تواند مشکوک باشد.بدون استانداردهای کافی برای صدور و کنترل پلمپ ها،اثربخشی آن ها کاهش می یابد.وقتیکه یک یابیشتر روش های انواع پلمپیا محصول به طور هزمان به کار گرفته می شوند بازرسان می توانند سرتاسر چرخه تدارکات را قانونا محدود کنند.هر بسته بندی و اجزای بسته به نوعی پلمپمنحصر به فرد نیاز دارند.هنگامی که یک پلمپ نشان دهنده در ترکیب با یک پلمپ مانع شونده استفاده می شود هردو تهدیدات را به راحتی نشانی می دهند و بار به طور مشخص در امنیت بیشتری باقی می ماند.

۱۰-بررسی کیفیت و درخواست نقل قول ها و داده ها

دعوت تولیدکنندگان پلمپ به صحبت کردن با کارکنان خود و نشان دادن محصولات به آن ها و توضیح دادن فروشنده گان درباره قفل های خود و تکنیک های پلمپ امنیتی و انجام مقایس و بازرسی کردن پلمپ های خودشان و سازگاری با احتیاجاتCBP و صلاحیت به زنجیره تامین شما.به علاوه کشف کردن درمان با بیمه حمل و نقل شما.بیمه گرها شما را به راه درست هدایت خواهند کرد. انواع پلمپ داخل وکیوم را انتخاب نکنید همچنانکه محموله شما ممکن نیست به روز باشد.

گروه صنعتی مبین کانتین به عنوان یکی از اصلی ترین گروه های صنعتی در ایران این افتخار را دارد که با در اختیار داشتن برترین کادر کشور ی و جدید ترین دستگاه های ساخت کانکس در ایران به ارائه خدمات بسیار زیادی در خصوص خرید کانکس بپردازد.شما میتوانید در ادامه و با کلیک بر روی لینک های زیر و یا مراجعهبه بخش وبلاگ ها در این سایت با ما همراه باشید.پس ادامه این مطلب و خدمات ما را دست ندهید :

خرید کانتینر

خرید کانکس

Rate this post
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *