شرکت باربری

۸ ویژگی یک شرکت باربری خوب

۸ ویژگی یک شرکت باربری خوب در سال ۲۰۱۹

فهرست مطلب

تابه این مطلب در خصوص مهمترین خدمات گروه صنعتی مبین کانتین به عنوان کانکس ویلایی و همچنین کانتینر صحبت کرده ایم اما در ادامه این مطلب برای شما خواهیم گفت که با توجه این موضوع که باربری امری بسیار ضروری است بنابراین باید در انتخاب شرکت باربری بسیار دقت داشته باشید.پس ادامه این مطلب را از دست ندهید چرا که به بررسی مهمترین ویژگی های شرکت باربری خواهیم پرداخت.شما میتوانید در ادامه این مطلب و با مراجعه به بخش وبلاگ با دیگر خدمات گروه مبین کانتین از جمله خرید کانتینر و خرید کانتین همراه باشید.پس ادامه این مطلب را از دست ندهید.

یک شرکت باربری خوب ، شرکتی است که همیشه برای ارائه خدمات سر زمان تعیین شده و مقرر حاضر باشد و با ویژؤگی های خوب و هزینه ای که در برابر خدماتش اعلام می کند برای مشتری هایش منصفانه و مقرون به صرفه  باشد. از دیگر ویژگی های مثبت یک شرکت خوب این است که به مشتری این اطمینان خاطر را بدهد که در سلامت کامل وسایل هایشان را در مقصد تعیین شده تحویل دهد. علاوه بر این ها یک شرکت باربری خوب برای خاص و تک بودنش باید ویژگی های منحصر بفرد دیگری را دارا باشد.

 

انتقادات و پیشنهادات: انتقادات و پیشنهادات سازنده مشتریان را در جهت ارتقاء خدمات پذیرا باشد.

رضایت مشتری: باربری باید برای جذب شهرت خوب برای شرکتش رضایت مشتری هایش را جلب کند .

کانکس ارزان

فروش کانکس

شرکت باربری

خدمه و کارگران متخصص: باربری باید کارگران و خدمه ی متخصص خود را موظف به حمل درست و به موقع جابجا کردن اسباب مشتری هایش کند.  و با دقت ، صبر و حوصله و امانت داری وظایف خود را انجام دهند.

امانت داری پرسنل و کارکنان: کارگران شرکت حمل بار باید اسباب و اثاثیه مشتریان را همچون وسایل منزل خود بدانند و در حمل آن، امانت و نهایت دقت  را بکار گیرند.

 ماشین آلات مجهز و به روز: ماشین آلات جابجایی باید به صورت سبک و سنگین مجهز باشد تا در جابجا کردن وسایل بزرگ و کوچک مشکلی پیش نیاید.

خدمات بسته بندی و حمل: در صورتی که خدمات بسته بندی توسط مشتری به شرکت باربری محول شود باید به بهترین نحو ممکن انجام شود تا از صدمه دیدن وسایل جلوگیری شود. و همچنین  حمل بار باید به صورت مطمعن در اسرء وقت انجام شود.

مهمترین ویژگی های یک شرکت باربری خوب

اپراتور ها و سامانه های پیامکی ۲۴ ساعته: سامانه های پیامکی  و اپراتور ها  برای شرکت باربری این مزیت را برای مشتری دارد که میتواند در هر مکان یا زمانی با باربری در تماس باشد و درخواست خدمات کند.

مشاوره رایگان: دادن مشاوره قبل از خدمات به مشتریان درباره ارائه خدمات حمل و نقل، این امکان را دارد که مشتری دقیقا میداند که وسایلش را به چه کسانی سپرده است.

شرکت باربری

حمل و نقل هوایی:

 

بهترین و مطمئن ترین روش حمل و نقل ، حمل و نقل هوایی است و پرداختن به آن در ایران برای پیشرفت کشور از کارهای ضروری است. حمل و نقل هوایی در جهان نو، که زمان ارزش زیادی پیدا کرده است و در کشور وسیعی، مانند ایران که بین شهر ها فواصل زیادی وجود دارد‍‍، میتواند در زمینه حمل و نقل بین المللی نقش مهمی را ایفا کند.

تجارت حمل و نقل هوایی، شامل: اجاره ی هواپیما ، خدمات زمینی فرودگاه و رسیدن بسته ، کالا و یا کالا های مورد نظر، در زمینه های مختلف شامل: صنعتی و غیر صنعتی، به مشتریان و یا سایر سرویس دهندگان یا سرویس گیرندگان می باشد. (صنعت هوایی و هوانوردی کشور ،شامل مهمانداری ، آموزش های خلبانی، شرکت های تعمیر و نگهداری ، دستگاه های نظارتی، شرکت های اپراتور، ارگان های سازنده ی هواپیما، و …) می باشد .

گروه صنعتی مبین کانتین به عنوان یکی از اصلی ترین شرکت های ارائه دهنده محصولات باربری از جمله کانتینر و کانکس این افتخار را دارد که با ارائه خدمات بسیار زیادی با شما همراه باشد.در ادامه این مطلب و با کلیک بر روی لینک های زیر میتوانید با ما همراه باشید.

خرید کانتینر

خرید کانکس

Rate this post
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *